• تاریخ : ۱۲ام فروردین ۱۳۹۷
  • موضوع : ورزش

به گزارش پارکور ورزشینیوز، 

 امید خالدی مدافع گلزن و جنوبی تیم سایپا پیش از صحبت درباره پیروزی‌شان مقابل پرسپولیس گفت: من عربم، عرب زبان نیستم، عرب اصیلم افتخار می‌کنم ایرانی و بچه خوزستان هستم. این را در مصاحبه تصویری قبل از بازی هم گفتم اما نمی‌دانم چرا نوشته‌اند که من عرب زبانم؛ واقعا از این موضوع ناراحتم برای همین گفتم پیش از هر حرفی ابتدا این را بگویم که من یک عرب اصیل اما ایرانی و خوزستانی هستم.

 

او در خصوص پیروزی مقابل پرسپولیس هم خاطرنشان کرد: بازی خوبی بود و به نظرم حق ما واقعا در این بازی پیروزی بود. ما نیمه اول با وجود آنکه ۲ گل زدیم و کار را برای پرسپولیسی‌ها سخت کرده بودیم اما موقعیت‌های گلزنی بیشتری داشتیم و به نظرم می‌توانستیم بازی را پرگل پیروز شویم اما خب نشد. در نیمه دوم با فشاری که پرسپولیس روی تیم ما وارد کرد اکثر موقعیت‌ها از آن سرخپوشان بود و شانس با ما یار بود که فقط یک موقعیت از تمام موقعیت‌های نیمه دوم آنها تبدیل به گل شد. ضمن آنکه باید از هواداران پرشور پرسپولیس تشکر کرد که در یک روز تعطیل به ورزشگاه آمدند تا تیم محبوبشان را تشویق کنند. آنها علاوه بر آنکه از تیمشان حمایت می‌‌کردند با حضورشان انگیزه سایپا را برای این بازی چند برابر کردند.

 

 

وی در مورد گلزنی‌اش در این دیدار هم می‌گوید: من در اکثر بازی‌های زیاد نفوذ می‌کنم اما خوب خیلی پاس به من نمی‌رسد تا گلزنی کنم. در آن موقعیت بازخوانی کردم و می‌دانستم علی قلی‌زاده می‌خواهد چیپ بزند برای همین در آن منطقه ایستادم تا توپ وقتی به من رسید آن را وارد دروازه کنم. البته مهدی ترابی هم کنارم بود اما اگر قرار بود او این توپ را بزند با فاصله‌ای که داشت احتمالا توپ به اوت می‌رفت. او به جای آنکه توپ را بزند دست من را نشانه گرفت و من هم پای او را گرفتم و با ضربه سر توپ را گل کردم.

 

خالدی در پایان از زحمات کارگران کارخانه سایپا که شبانه روز تلاش می‌کنند تا تیم سایپا سرپا باشد نیز تشکر کرد و گفت: رفاقت و همیتی که در سایپا به وجود آمده حاصل زحمات کارگران کارخانه سایپاست و آنها تلاش می‌کنند تا آسایش تیم فراهم شود و مجموعه سایپا هم با طی کردن مسیر موفقیت و رسیدن به سهمیه آسیایی می‌خواهد از زحمات این اشخاص زحمتکش تشکر کند. مطمئنا با یکدلی‌ که در سایپا ایجاد شده سال آینده یکی از تیم‌های خواهیم بود که به لیگ قهرمانان آسیا راه یافته است.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما