• تاریخ : ۶ام تیر ۱۳۹۶
  • موضوع : متن

رولزرویس داون کانورتیبل دارای امکاناتی اســت که قیمت خرید آن را با قیمت خرید یک منزل، یکسان کرده اســت.

خودروی رولزرویس داون (Dawn) با مشخصه‌های بی‌نظیری ارائه شد که سروصدای زیادی در خبرگزاری‌ها به پا کرد. درحالی‌که برخی، هدف از ارائه‌ی آن را فقط جنبه‌ی بازاریابی در رولزرویس می‌دانستند، این شرکت در سکوت به کار خود ادامه داد. اکنون این خودروی کانورتیبل به‌طور عمومی به‌عنوان لوکس‌ترین خودروی دارای سقف جمع‌شونده در نظر گرفـــــته‌ می‌شود و افراد گروه Vehicle Virgins نیز قطعاً هیچ شکایتی نسبت به آن ندارند.

در طول زمانی که با این مدل وقت می‌گذراندند، صحبت از قیمت این خودروی رولزرویس داون نیز مانند اغلب اوقات به میان آمد. اگرچه برای افرادی که در واقع اســتطاعت مالی خرید آن را دارند موضوع حیاتیی به‌حساب نمی‌آید؛ اما وجه مالی خودروی مذکور برای دیگر افراد شامل نویسنده و شما معمولاً دردسر‌ساز اســت. اگر فکر می‌کنید قیمت پایه‌ی رولزرویس داون که ۳۴۱ هزار دلار عنوان شده، بیش از حد رؤیایی اســت؛ باید بدانید که خودروی حاضر در ویدئوی زیر دارای برخی امکانات اضافه اســت که قیمت نهایی آن را به ۴۰۸ هزار دلار افزایش می‌دهد.

afad666f fd1a 4155 8b2c 169c7814f3ad قیمت گذاری امکانات اختیاری رولزرویس داون

 این قیمت از کجا ناشی شده اســت؟ با در نظر گرفـــــتن آرم برند رولزرویس که مثل مجسمه‌ای کوچک در بالای جلوپنجره‌ی خودرو قرار گرفـــــته و به‌تنهایی قیمت آن ۷۸۰۰ دلار اســت، به‌راحتی می‌توانید قیمت تک‌تک آیتم‌های موجود در این رولزرویس را دنبال کنید تا به مبلغ نهایی برسید.

بسته‌ی دستیار راننده شامل اخطار انحراف از مسیر حرکت و کروز کنترل تطبیق یافته نیز اضافه شدن هزینه‌ی ۱۱ هزار دلاری دیگری را در پی دارد. آیا دوست دارید تریم‌های چوبی در دورتادور کابین خودرو شما را مجذوب خود کنند؟ هزینه‌ی آن چیزی بالغ بر ۲۰ هزار دلار اســت و این‌چنین اســت که هزینه‌ای معادل خرید یک خانه برای خرید یک خودرو پرداخت خواهید شد.

همان‌طور که بیان شد، افرادی که توانایی پرداخت چنین مبالغی را دارند نگران این نیستند که هزینه‌ای که به آن‌ها تحمیل شده، چقدر اســت. با در نظر گرفـــــتن این نکته که شرکت رولزرویس راجع به مشتریانش چه می‌گوید و چقدر آن‌ها ثروتمند هستند، نیم میلیون دلار مبلغ زیادی نیست. خودروی رولزرویس داون قطعاً زیباترین محصول حال حاضر وب‌سایت‌های تولیدی خودروسازی رولزرویس اســت،

دانلود با کیفیت ۷۲۰P | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته قیمت گذاری امکانات اختیاری رولزرویس داون اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما