• تاریخ : ۲۳ام خرداد ۱۳۹۶
  • موضوع : ورزش

سرمربی تیم ملی تکواندوی اعزامی به مسابقات هنرهای رزمی گفت: فکر می‌کنم شرایط فنی مسابقات هنر‌های رزمی نسبت به گیم‌های کشورهای اسلامی بالاتر خواهد بود و به همین دلیل باید تیم ملی اعزامی به ترکمنستان را تقویت کنیم.

به نقل پارکور ورزشینیوز،  با پیشنهاد شورای فنی و تصویب کمیته فنی فدراسیون تکواندو، فریبرز عسکری به عنوان سرمربی تیم‌ملی تکواندو برای حضور در پنجمین دوره گیم‌های داخل سالن و هنرهای رزمی آسیا ۲۰۱۷ انتخاب انجام گرفت.

فریبرز عسکری در گفت‌وگویی، اظهار داشت: انشاالله در نخستین فرصت یک نشست خواهیم داشت و در مورد نفراتی که قرار هست در مسابقات هنرهای رزمی حضور داشته باشند تصمیم‌گیری خواهیم کـــرد. فکر می‌کنم شرایط مسابقات هنرهای رزمی از لحاظ فنی نسبت به مسابقات گیم‌های کشورهای اسلامی دشوار‌تر خواهد بود و کیفیت مسابقات در رده بالاتری برگزار خواهد انجام گرفت. 

سرمربی تیم ملی تکواندو اعزامی به مسابقات گیم‌های هنرهای رزمی، در ادامه افزود: قطعاً باید برای حضور در این مسابقات یک شرایط جدیدی را در نظر بگیریم و تیم بهتری را راهی ترکمنستان کنیم، به نوعی باید تیم‌مان را تقویت کنیم. با توجه به اینکه مسابقات جهانی ۹ تیرماه پایان می‌شود؛ ما می‌توانیم از بچه‌هایی که در مسابقات گرند پریکس و در قالب تیم ملی قرار نمی‌گیرند در این مسابقات هستفاده کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای مشخص انجام گرفتن ترکیب تیم ملی انتخابی برگزار می‌شود یا خیر، گفت: با توجه به اینکه انتخابی تیم‌های ملی اعزامی به مسابقات جهانی، دانشجویان جهان و کشورهای اسلامی در فاصله کمی انجام انجام گرفت؛ از عملکـــرد همه تکواندوکاران مطلع هستیم و از آمادگی آنها حضور ذهن نیکوی داریم. نفراتی که در این ۳ مسابقه حضور فعال داشتند را به اردوها دعوت می‌کنیم و احتمالا از تعداد وخانوم هم از بیرون دعوت کنیم، اما در نهایت افزایش نفرات به صورت دعوتی در اردوها حضور خواهند داشت. به صورت حتم ما یک انتخابی درون اردویی خواهیم داشت.

عسکری در پاسخ به این سوال که آیا در کادر فنی تغییراتی ایجاد خواهد انجام گرفت یا خیر، گفت: احتمال دارد در کادرفنی تغییراتی داشته باشیم که به زودی آن را اعلام خواهم کـــرد.

انتهای پیام/

اشتراک در شبکه اجتماعی

گوگل پلاس فیسبوک تویتر لینکدین دیگ کلوب فیسنما